„Jesteś serferem. Stoisz na plaży i trzymasz deskę. Widzisz, jak inni przeskakują z jednej fali na drugą. Postanawiasz wejść do wody. Płyniesz płasko i płynnie. Nurkujesz, by ominąć falę. Potem, kilka następnych i znajdujesz się miejscu, gdzie obserwujesz powstawanie fali oraz śmiałków je atakujących. Ekscytacja rośnie. Podpływasz bliżej i bliżej. Widzisz kolejne fale. Twoje szanse. Teraz, teraz! Mówisz sobie w głowie I… I robisz ostateczne podejście! Wpływasz na falę, stajesz na desce i czujesz rosnącą adrenalinę. Czujesz, że możesz wszystko. Przeskakujesz z fali na falę. Umykasz kolejnej zamykającej się fali. Widzisz jak twoje triki podziwiają ludzie na plaży. Zbliżasz się do brzegu. Co robisz? Wskakujesz do wody czy spokojnie podpływasz do plaży?”
Piękna wizja stanu przepływu, prawda?

Cokolwiek robisz możesz w niego wejść i wpłynąć na najwyższe fale Twoich możliwości. Flow to czas, kiedy świat przestaje istnieć. Jednym mija w mgnieniu oka, innym zaś dłuży się nieskończenie. Ten czas jest Twoją szansą.
Ty też możesz tego doświadczyć stosując się do kilku prostych technik, dlatego przyjdź koniecznie na spotkanie Klubu Mówców i Liderów Silesia Toastmasters, którego gospodarzem będzie Paweł Ślimok. Poszukiwacz tego, co najważniejsze w życiu, by czerpać z niego radość i szczęście oraz inwestować swój czas na to, co naprawdę się liczy.