„Ile ludzi, tyle zdań” – uniwersalna prawda o nas samych. Co jednak, jeśli różnice zdań stają się nie do pogodzenia a pojawia się konflikt?
W dzisiejszych czasach umiejętność zarządzania konfliktem jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności menadżerskich, pozwalający zbudować efektywnie współpracujący zespół, skupiony wokół wspólnego celu.
Nabycie podstawowych umiejętności skutecznego zarządzania konfliktem może okazać się zbawienne także w relacjach osobistych, pozwalając na budowanie relacji opartych na poszanowaniu odmienności poglądów i charakterów.

Już w najbliższy czwartek podzielimy się doświadczeniami i dobrymi praktykami z zakresu zarządzania konfliktem.
Spotkanie poprowadzi Łukasz Stasiak, członek Silesia Toastmasters od 2016 roku, nieugięcie wierzący w możliwości zmieniania świata słowem. Tym pisanym i tym mówionym. Zawodowo lider zespołu, prywatnie pasjonat języków i dobrze napisanych historii.

conflict-management-best-practices

 

Dodatkowo podczas spotkania odbędzie się warsztat z improwizacji. Były prezes naszego klubu Katarzyna Krzeszowska opowie nam jak odpowiadać na gorące pytania i co zrobić by nie były już takie gorące. Już wkrótce odbędzie się także konkurs mów humorystycznych i odpowiedzi na gorące pytania, dlatego by każdy z nas mógł w nim wziąć udział potrzebujemy dowiedzieć się jak robić to profesjonalnie.

Spotkanie z pewnością będzie wartościowe. Czuj się zaproszony!