800px-asan_spice_marketkathmandunepal

Największa firma taksówkarska na świecie – Uber – nie ma ani jednego samochodu.
Największy wydawca – Facebook – nie tworzy niemal żadnej treści.
Największa sieć hotelowa – AirBnb – nie jest właścicielem ani jednej nieruchomości.
Apple i Google pozwalają zarabiać tysiącom developerów sprzedających swoje aplikacje na ich ‘Sklepach’ – przy okazji zarabiając swoje 30% prowizji.
Kluby Toastmasters – być może największa szkoła przywództwa na świecie – uczą przywództwa i przemawiania setki osób, a nikogo nie zatrudniają.

Spotkanie poprowadzi Marcin Kołodziej – jeden z założycieli klubu Silesia Toastmasters i prezes drugiej kadencji w latach 2008-2009.

 

Czym jest Toastmasters?
Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 🙂

Spotkanie klubu jest BEZPŁATNE i dostępne dla gości.

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!