Rozwój osobisty to kwestia nieobca członkom naszej organizacji, jak i tym, którzy myślą o dołączeniu do Toastmasters. Jest on jednak materią niesłychanie złożoną. Ogrom samego zjawiska sprawia jednak, że obok rzeczy godnych uwagi i wnoszących w nasze życie i działania realną wartość, znaleźć możemy także kwestie niewarte uwagi. Nawet więcej. Pogrzebawszy głębiej, znajdziemy działania i praktyki wiodące nas w naszym rozwoju na manowce i wręcz szkodliwe.

Na najbliższym spotkaniu porozmawiamy o pułapkach i ślepych zaułkach w rozwoju osobistym. Być może uda się nam dostrzec sposoby, jak na to zjawisko patrzeć bardziej krytycznie i wyciągać z niego to, co najlepsze.

Toastmasterem wieczoru będzie Piotr Ziemski.

Konsultant, redaktor, copywriter i trener. Współtwórca takich projektów jak Festiwal Kultury Absurdalnej Absurdalia czy Rawa River Exploration Team. Od ośmiu lat członek organizacji Toastmasters International, mówca oraz lider zaawansowany (ACS, ALB), w latach 2015-2016 Area Director regionu śląskiego tej organizacji. Współtworzy także alternatywny i interaktywny Teatr Forum Katowice.
Ceni wszelkie niestandardowe i zahaczające częstokroć o absurd idee i działania, gdyż to one skutecznie rozwijają i pobudzają kreatywność.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, pozytywni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 🙂

Spotkanie klubu jest BEZPŁATNE i dostępne dla gości pod adresem –
ul. Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska
(1 piętro / sala konferencyjna 110) w godzinach 18:15 – 21:15.

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!