Przez całe lata, stulecia i tysiąclecia miłość pojawiała się przez dłuuuuuuugi czas, która trwa po dziś dzień. Niektórzy unikają jej jak ognia nie wiedzieć z jakiego powodu. Inni otwarcie i z entuzjazmem potrafią o niej rozmawiać dzieląc się doświadczeniami.

Miłość, jak niemalże pozostałe uczucia, przybiera różne barwy i odcienie. Jej rodzajów zapewne znajdziemy tyle ilu jest ludzi na świecie.

„Pokochaj siebie mówią – przecież to egoizm, a nie samoakceptacja” – mógłby ktoś tak stwierdzić. Czy słusznie? Tak i nie, bo czasem między jednym, a drugim cienka linia jest. W egoizmie zbyt przesadnie dbamy o własne dobro niż otoczenie i ludzi, których w nim spotykamy. Samoakceptacja prowadzi do zaakceptowania się takim jakim się jest z całym wachlarzem wad i zalet, jednocześnie uświadamia, iż inni nieraz stoją przed podobnymi dylematami.

O jakiej miłości usłyszymy podczas najbliższego spotkania klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters? Przekonajmy się o tym razem!

Kto będzie gospodarzem wieczoru?
To nasza słodka tajemnica…

Chcesz wiedzieć kto to i o czym konkretnie opowie?
Odwiedź nas i wspólnie się o tym przekonajmy!!!

 

 

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, pozytywni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 🙂

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Spotkanie klubu jest BEZPŁATNE i dostępne dla gości pod adresem – ul. Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska
(1 piętro / sala konferencyjna 110) w godzinach 18:15 – 21:15.

Zapraszamy serdecznie!!!