spotkanie-wigilijne

 

Zapraszamy na spotkanie wigilijne Silesia Toastmasters i Silesia Speech Masters oraz Konkurs na najlepszą mowę 2016 r. – 15/12/2016 r. g.18.15

Okres świąt Bożego Narodzenia to magiczny czas, który chcemy spędzać z bliskimi, rodziną, przyjaciółmi. Jest to czas kiedy możemy zwolnić i przyjrzeć się temu jak wykorzystaliśmy cały rok oraz wyciągnąć wnioski na rok następny.
Atmosfera w Naszym klubie jest specyficzna. Oczywistym jest, że wspólnie chcemy cieszyć się i świętować nadchodzące święta.

Dlatego mamy przyjemność zaprosić wszystkich Toastmasterów oraz szanownych gości na spotkanie wigilijne Klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters oraz Silesia Speech Masters, które odbędzie się już 15 grudnia w Katowicach.

Spotkanie to będzie wyjątkowe z kliku powodów. 😉
Przede wszystkim będziecie mieli okazję spędzić ten wieczór w gronie najlepszych Toastmasterów – mówców i liderów, z którymi po prostu nie sposób się nudzić. 🙂
Okazja jest piękna, bowiem zbliżają się Święta i będzie nam niezwykle miło spędzić ten cudowny, grudniowy wieczór właśnie z Wami.

Atrakcją wieczoru będzie bez wątpienia konkurs na najlepszą mowę kończącego się właśnie roku 2016 w języku polskim i angielskim. Będziecie mieli okazję posłuchać mów różnorodnych, lecz mających jedną cechę wspólną – każda z nich była mową zwycięską na danym spotkaniu klubu Silesia Toastmasters i Silesia Speech Masters i znalazła uznanie Toastmasterów.
W szranki staną najlepsi mówcy tego roku, lecz wygranym może być tylko jeden.. 😉

Wigilia odbędzie się w restauracja Marchołt ul. Warszawska 37, 40-001 Katowice
Początek: 18:15

W menu będzie barszcz z uszkami plus ciasto, kawa, herbata.

Składka to 30 zł płatne na konto bankowe numer: 63 2490 1044 0000 4200 1678 4746. Odbiorcą przelewu jest nasza skarbnik Dawid Kałuża, a w tytule wpiszcie: ‘Imię i nazwisko, wigilia Toastmasters’.

Wszystkich chętnych wzięcia udziału w spotkaniu Wigilijnym prosimy o wypełnienie formularza:

https://docs.google.com/forms/d/1ZqrqLRMf9TOqUy54X9FWUT8DUFrsbIIQ_pJFNP7pKlE/viewform?edit_requested=true

Przyjdź i weź ze sobą znajomych na to wyjątkowe spotkanie! Do zobaczenia!