konkurs

 

 

W sobotę, 25 marca, Silesia Toastmasters zaprasza do siedziby Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Kopernika 14, 40-064 Katowice godz. 09:30-15:00) na konkurs mów i ewaluacji w języku polskim, angielskim i niemieckim na poziomie regionalnym (Area B1).

O prawo do reprezentowania regionu na kolejnym etapie konkursu rywalizować będą przedstawiciele klubów Toastmasters z Katowic, Częstochowy i Bielska Białej. Osoby, które w etapie klubowym zajęły pierwsze i drugie miejsce w poszczególnych kategoriach.

Nasz klub Silesia Toastmasters reprezentują: Magdalena Saganowska i Claudia Bielas (mowy w języku polskim), Oliwier Sulima (mowa w języku angielskim), Ilona Piwowarczyk (mowa w języku niemieckim) oraz Dawid Kałuża i Katarzyna Krzeszowska (ewaluacje w języku polskim).

Marcowy konkurs to jeden z etapów przed Mistrzostwami Polski i Świata, przeprowadzanymi, co roku przez Toastmasters International – organizację szkolącą mówców i liderów na całym świecie, obecną od 1924 r.

Naszym mówcom życzymy powodzenia, a wszystkich mieszkańców Śląska i okolic zapraszamy do udziału w tym niezwykle inspirującym wydarzeniu. Będzie to nie tylko doskonała okazja do wysłuchania najlepszych mówców w województwie Śląskim, ale także do zapoznania się z organizacją Toastmasters International.

25 marca 2017, 09:30-15:00 ul. Kopernika 14, Katowice
Wstęp: 2 zł płatne przy wejściu (zapewniony będzie drobny poczęstunek)

Zapisy tutaj