Mentor to doradca i opiekun. Każdy nowy klubowicz w klubie może poprosić jedną z tych osób o mentorowanie. Mentor ma za zadanie rozwiać Twoje wątpliwości, zachęcać do rozwoju oraz pomaga Ci w rolach i mowach. Można zawsze zmienić mentora zależnie od Twoich potrzeb i celów w klubie.
?Dostępny ? Zajęty

Paweł Ślimok?

Motivational Strategies

Chcę być lub stawać się zarówno opiekunem i “czarodziejem” dla innych oraz dzielić się swoim 6-letnim doświadczeniem. Zależy mi na odkryciu celu i twoich możliwości, aby wykorzystać je szerzej. Mentorować mogę osoby początkujące lub mające pomysł na siebie.

Paweł Wawrzyńczak?

Effective Coaching

Stawiam na autentyczność w wystąpieniach ze wsparciem podstaw. Podchodzę analitycznie do przemawiania, niczym matematyk dla mówców. Uważam, że introwertyzm to siła!

Jakub Nycz?

Engaging Humour

Podąża własną ścieżką w Toastmasters. Głównie skupia się na mowach humorystycznych i elementach improwizacyjnych. Stawia na autentyczność i pokazanie siebie i swoich emocji.

Anna Celniaszek-MOś?

Innovative Planning

Pomogę zbadać potrzeby i ustalić cele długo i krótkoterminowe. Będę dzielić się swoją wiedzą, dawać info zwrotne i pomagać w ćwiczeniu tego co chcesz osiągnąć. Wszystko potem można oczywiście dostosowywać w miarę nauki i eksperymentowania. Można luźno się ze mną dogadać. Nie lubię rozmów przez telefon i sztywnych godzin. Jeśli chcesz się rozwijać i masz zaangażowanie, to witaj!

Sylwia Żelazny?

Presentation Mastery

Jestem trenerem mowy. Skupiam się na podstawach, które są niesamowicie ważne w komunikacji. Uwagę przywiązuję do intonacji, ekspresji i akcentowania. Kolejna rzecz to mowa ciała, a ja uczę jej świadomej kontroli. Przede wszystkim czerpanie przyjemności z zabawy mową, to priorytet, aby dobrze się czuć. Ważne są chęci, resztę ustalimy potem.