Toastmasters International

Misją klubów jest stworzenie środowiska do nauki przemawiania w pozytywnej atmosferze, w której każdy członek ma możliwość rozwijania sztuki komunikacji. Dzięki czemu będziesz odbierany jako mówca i lider.

Dzięki długiej historii organizacji Toastmasters (prawie 100 lat) oferujemy przetestowany wielokrotnie system edukacyjny. Działając na całym świecie w przeróżnych kulturach i warunkach społecznych, stworzyliśmy uniwersalny sposób nauki.

Niezależnie od tego ile masz lat (min. 18 lat), jaki zawód wykonujesz, czym się pasjonujesz, co planujesz osiągnąć w przyszłości, Twoją najważniejszą kompetencją jest i będzie dobra komunikacja i przywództwo.


Silesia Toastmasters

W katowickim klubie uczymy się przemawiać publicznie oraz pomagamy rozwijać umiejętności liderskie. Podczas regularnych spotkań prezentujemy własne poglądy, wygłaszamy przemówienia, ćwiczymy improwizację, a wszystko to odbywa się w pozytywnej atmosferze na zasadzie koleżeńskiego wsparcia. Działamy w grupie, dzięki czemu, na co dzień wykształcamy w sobie umiejętności niezbędne w efektywnej komunikacji: budowanie poprawnej strukturalnie wypowiedzi, mowę ciała, modulację głosu, efektywne słuchanie i dawanie konstruktywnej informacji zwrotnej.


Wartości Toastmasters International

Szacunek
Służba
Doskonałość
Spójność