medytacja

 

Zapraszamy wszystkich członków klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters na dziewiątą odsłonę sceny zaawansowanej.
Spotkanie ma charakter zamknięty i jest niedostępne dla gości. Wstęp tylko dla członków klubu Silesia Toastmasters.

Temat warsztatu: Co to jest mindfulness i w czym może mi pomóc?

• Dlaczego słowo mindfulness stało się nagle takie popularne? Może to tylko chwilowa moda, która przeminie tak szybko jak się pojawiła?
• Na czym polega ta praktyka?
• Czy są jakieś naukowe dowody na to, że ćwiczenia uważności mogą nam pomóc radzić sobie z lękiem, niepokojem i stresem?
• Chwila “ta” dobra czy zła?
• Zagrożenia – na co uważać na tej ścieżce.

Spróbujemy sobie odpowiedzieć na te pytania jednak warsztaty będą oparte głównie na osobistym doświadczeniu uczestników. Przeważać będą ćwiczenia praktyczne i wymiana osobistych doświadczeń.

O prowadzącej warsztaty

Monika Kaleta certyfikowany kurs nauczyciela mindfulness MBLC (Mindfulness Based Living Course) oraz CBLC (Compassion Based Living Course) ukończyła w Mindfulness Association w Wielkiej Brytanii. Założycielka Treningu Uważności w ramach którego prowadzi kursy mindfulness. Wiedzę dotyczącą uważności popularyzuje także na swoim blogu.

Jest trenerką rozwoju osobistego; dyplom Transformational Coaching uzyskała w londyńskim Animas Centre for Coaching. Entuzjastka NVC – Porozumienie bez Przemocy Marshalla Rosenberga.

Dodatkowo na rozgrzewkę przed warsztatem będą dwie mowy.

Kiedy? 23.03.2018 o 19:00
Gdzie? W Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Kopernika 14 w Katowicach (przy placu Andrzeja)

Co to takiego ta “Scena Zaawansowana”? To dodatkowe miejsce do ćwiczeń i przeznaczone wyłącznie dla członków klubu Silesia Toastmasters. To przestrzeń do poprawy, głównie jednej umiejętności na jednym spotkaniu. Nastawiona na to, czego potrzebują klubowicze w ilości większej niż dostępny czas na regularnym czwartkowym spotkaniu Katowice ul.Wita Stwosza 7 w godzinach 18:15 – 21:00  Więcej o darmowych i dostępnych dla gości spotkaniach znajdziesz tu:
www.silesia-toastmasters.pl

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to wspaniała atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?