5

Zapraszamy wszystkich członków klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters na jedenastą odsłonę sceny zaawansowanej.
Spotkanie ma charakter zamknięty i jest niedostępne dla gości. Wstęp tylko dla członków klubu Silesia Toastmasters.

Temat: Zarządzanie projektami: Jak zorganizować wydarzenie?

Na warsztatach skupimy się na prowadzeniu projektów od podstaw.
Będzie to okazja do poznania kilku narzędzi wykorzystywanych w prowadzeniu projektów.
Opowiemy o zarządzaniu czasem, harmonogramem oraz zadaniami w projekcie.
Odpowiemy na pytanie: co zrobić aby Wasze wydarzenie było wyjątkowe?

Skupimy się na wydarzeniach, które udało się zrealizować w ostatnich miesiącach w Silesia Toastmasters. Co nie poszło po naszej myśli i jak temu zapobiegać?
Jak jeden kontakt potrafi odmienić Wasze wydarzenie?

Celem tego warsztatu jest praktyczna nauka organizowania wydarzeń.

Warsztat poprowadzi Katarzyna Krzeszowska – prezes klubu Silesia Toastmasters, kierownik projektów informatycznych. W życiu uwielbia zmiany, bo to jedyna pewna rzecz.

Kiedy? 25.05.2018 o 18:15
Gdzie? W Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Kopernika 14 w Katowicach (przy placu Andrzeja)

Co to takiego ta “Scena Zaawansowana”? To dodatkowe miejsce do ćwiczeń i przeznaczone wyłącznie dla członków klubu Silesia Toastmasters. To przestrzeń do poprawy, głównie jednej umiejętności na jednym spotkaniu. Nastawiona na to, czego potrzebują klubowicze w ilości większej niż dostępny czas na regularnym czwartkowym spotkaniu. Więcej o darmowych i dostępnych dla gości spotkaniach znajdziesz tu:
www.silesia-toastmasters.pl

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to wspaniała atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?