dress-code

 

Zapraszamy wszystkich członków klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters na piątą odsłonę sceny zaawansowanej. Spotkanie ma charakter zamknięty i jest niedostępne dla gości. Wstęp tylko dla członków klubu Silesia Toastmasters.

Temat warsztatu:

W zgodzie z proporcjami sylwetki i tematem mowy, czyli jak budować swój wizerunek mówcy.

Plan wystąpienia:

– Prawdy i mity o efekcie pierwszego wrażenia w wystąpieniach publicznych.

– Błędy w wizerunku mówców.

– Dostosowanie stroju formalnego i nieformalnego do sylwetki mówcy – sylwetka niska, wysoka, szczupła, powiększona (przykłady dla kobiet i mężczyzn).

– Kolory i dodatki, jako wyróżnik lub akcent nawiązujący do tematu przemówienia.

– Czas na pytania i odpowiedzi.

Cele warsztatu:

– Wiesz, czym jest i co nam daje efekt pierwszego wrażenia.

– Wiesz, czego lepiej nie ubierać na wystąpienia publiczne.

– Wiesz, jaki strój pasuje do wielkości i masywności Twojej sylwetki.

– Wiesz, jak dobrać kolorystykę stroju do tematu przemówienia.

– Wiesz, jakie akcesoria mogą „podkręcić” Twój wizerunek.

Prowadząca o sobie:

Nazywam się Marcelina Górska i jestem osobistą stylistką prowadzącą własną działalność pod marką Garderoba w Pigułce.

To gdzie teraz jestem, czym się zajmuję i jak to robię jest efektem krętej drogi – od biologa środowiskowego, przez trenerkę edukacji globalnej, po doradcę klienta, stylistkę, kolorystkę i brafitterkę. Ten pozorny chaos – plus kilka lat praktyki – ukształtował moje charakterystyczne podejście do nauki kreowania własnego wizerunku.

Specjalizuję się w budowaniu funkcjonalnej garderoby dla aktywnych zawodowo kobiet i mężczyzn. Fascynuje mnie indywidualizm, różnorodność sylwetek i typów urody oraz budowanie wizerunkowych nawyków. W pracy kieruję się zasadą „Im więcej wiesz, tym lepiej wyglądasz” – zadaję dużo pytań i nie uznaję uniwersalnych rozwiązań.

Mówiąc najprościej: pomagam moim klientkom / klientom odnaleźć równowagę pomiędzy ich własnymi oczekiwaniami, wpływem otoczenia, a zawartością garderoby.

Kiedy ? 24.11.2017 o 18:15
Gdzie? W Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Kopernika 14 w Katowicach (przy placu Andrzeja)

Co to takiego ta “Scena Zaawansowana”? To dodatkowe miejsce do ćwiczeń i przeznaczone wyłącznie dla członków klubu Silesia Toastmasters. To przestrzeń do poprawy, głównie jednej umiejętności na jednym spotkaniu. Nastawiona na to, czego potrzebują klubowicze w ilości większej niż dostępny czas na regularnym czwartkowym spotkaniu. Więcej o darmowych i dostepnych dla gości spotkaniach znajdziesz tu: www.silesia-toastmasters.pl

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?