teatr2

 

Zapraszamy wszystkich członków klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters na dziesiątą odsłonę sceny zaawansowanej.
Spotkanie ma charakter zamknięty i jest niedostępne dla gości. Wstęp tylko dla członków klubu Silesia Toastmasters.

Temat warsztatu: Teatr Forum – twarzą w twarz z opresją

Podczas warsztatu bohater znajdzie się w prawdziwej opresji. Atakowany ze wszystkich stron, nie mając nadziei na pozytywny rozwój sytuacji podda się swoim prześladowcom.

Ale głowa do góry! To tylko spektakl. Tylko i aż… Bowiem zgromadzona publika Toastmasterów będzie miała możliwość wpłynięcia na losy bohatera i pokierowania nimi tak, by wyszedł zwycięsko z czającej się na niego opresji.

Pracować będziemy metodą Teatru Forum brazylijskiego dramaturga i polityka, Augusto Boala. Forum zakłada uczestnictwo widzów w zmienianiu losów ciemiężonych bohaterów. Dodatkowo będzie to okazja dla przećwiczenia, jakże ważnych w naszym rozwoju, umiejętności improwizacyjnych.

Piotr Ziemski – obecnie związany z mediami. Mówca i trener, w Toastmasters od 2011 roku. Od lat interesuje się i praktykuje metody dramy, do których należy Teatr Forum.

Kiedy? 27.04.2018 o 18:15
Gdzie? W Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Kopernika 14 w Katowicach (przy placu Andrzeja)

Co to takiego ta “Scena Zaawansowana”? To dodatkowe miejsce do ćwiczeń i przeznaczone wyłącznie dla członków klubu Silesia Toastmasters. To przestrzeń do poprawy, głównie jednej umiejętności na jednym spotkaniu. Nastawiona na to, czego potrzebują klubowicze w ilości większej niż dostępny czas na regularnym czwartkowym spotkaniu. Więcej o darmowych i dostępnych dla gości spotkaniach znajdziesz tu:
www.silesia-toastmasters.pl

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to wspaniała atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?