improjekt

 

 

Zapraszamy wszystkich członków klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters na trzecią odsłonę sceny zaawansowanej. Spotkanie ma charakter zamknięty i jest niedostępne dla gości. Wstęp tylko dla członków klubu Silesia Toastmasters.

Grupa improwizacyjna robIMPROjekt zaprasza na warsztaty.

Przyjdź, jeśli chcesz rozwinąć:

-szybkość reakcji oraz swobodę w rozmowach
-umiejętności opowiadania
-empatię (umiejętność nawiązywania i utrzymania kontaktów, umiejętność negocjacji, umiejętność słuchania i przemawiania)
-umiejętność współpracy
-kreatywność

Dodatkowo przekonasz się, że IMPRO daje także zastrzyk energii, poprawia nastrój i pozwala nabrać dystansu do siebie.

Co to takiego ta “Scena Zaawansowana”? To dodatkowe miejsce do ćwiczeń i przeznaczone wyłącznie dla członków klubu Silesia Toastmasters. To przestrzeń do poprawy, głównie jednej umiejętności na jednym spotkaniu. Nastawiona na to, czego potrzebują klubowicze w ilości większej niż dostępny czas na regularnym czwartkowym spotkaniu.

Kiedy ? 29.09.2017 o 18:15
Gdzie? W Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Kopernika 14 w Katowicach (przy placu Andrzeja)

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?