obrazek-2

 

W naszym życiu podejmujemy mnóstwo decyzji, tych małych i dużych. Codziennych i kształtujących naszą przyszłość na lata. Nie jednokrotnie zdarza się, że podejmujemy decyzje pod impulsem. Innym razem stanowczo obstajemy przy swoim. W naszych ustach pojawia się także znane “może” oznaczające tyle, że potrzebujemy czasu by podjąć dobrą decyzję.


Ciekawie, jak to u nas jest?

Kiedy ostatnio zdecydowanie powiedzieliśmy czemuś lub komuś „ TAAK!!! ” ?
A kiedy stanowcze „NIEE!!! ” ?
A „ MMOOŻE ” ?

O podejmowaniu życiowych decycji porozmawiamy na najbliższym spotkaniu klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters. Z pomocą i wsparciem pośpieszy prowadzący spotkanie Paweł Ślimok pasjonat rozwoju osobistego, małych i dużych podróży, miłośnik gór, dobrych filmów i książek oraz chwil ciszy.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na bezpłatne spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters.

Ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala konferencyjna 110 ).

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 🙂

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂