natura1

 

Najbliższe spotkanie ze względu na wakacyjny czas będzie miało miejsce na łonie natury. Spotkamy się wyjątkowo w Parku Kościuszki, nieopodal aktualnego miejsca spotkań.
Już dziś polecamy śledzić to wydarzenie na FB oraz prognozę pogody. Ponieważ to od niej zależy czy będziemy mogli ćwiczyć nasze umiejętności przemawiania na świeżym powietrzu.

Tematem przewodnim będzie natura. Dlaczego jest tak ważna w naszym życiu? Czy jesteśmy świadomi jak bardzo jest nam potrzebna? Jak wykorzystywać ją mądrze dla naszego zdrowia i samopoczucia? Na to i wiele innych zagadnień będziemy sobie odpowiadać.

Ubierzcie się wygodnie, zabierzcie karimatę, koc albo leżak.
Wszystko co sprawi, że będziecie czuli się komfortowo. Obowiązkowo zabierzcie dobry humor. Zaproście znajomych, aby wspólnie odkrywać zalety spotkań Toastmasters.

Przyjdź i podziel się swoimi doświadczeniami. Zainspiruj innych i posłuchaj mów przygotowanych przez naszych klubowiczów. W razie mało sprzyjającej aurze, spotkanie odbęcie się tradycyjnie na ulicy Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala 110 ). Szczegóły dotyczące miejsca będą zamieszczone w środę.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Saganowska, która uwielbia spędzać czas na wolnym powietrzu. Codziennie spaceruje z psem po parku i uwielbia jeździć na grzyby. Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania konferansjer.
Jej cel to : zostać najlepszą konferansjerką w Polsce

Serdecznie zapraszamy!

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 😉

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂