kawa-herbata-2

 

Cappuccino, espresso, latte, mała czarna, z mlekiem/ herbata liściasta, ekspresowa, z cytryną i cukrem, biała, czerwona, zielona…

Herbata należy do najpopularniejszych napojów świata. Ma ona nie tylko wartość smakową, ale w wielu krajach stanowi integralną część kultury i religii.
Kawę świat pije na potęgę. Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia, bez chociaż jednej filiżanki kawy.


Na najbliższym spotkaniu klubu Silesia Toastmasters będziemy mieli okazję rozkoszować się duchowo tymi napojami. Przyjrzeć się ich historii, oraz roli, jaką pełnią w kulturze i życiu codziennym.

Gospodarzem spotkania będzie Ilona Piwowarczyk, która nie wyobraża sobie jesiennych wieczorów bez kubka (koniecznie kubka!) gorącej herbaty.

“w powietrzu zapach czarnej kawy
co wabi zmysły aromatem
lecz ja nie lubię
wybacz proszę
od kawy wolę pić herbatę…”
– Lili Blue

Przyjdź i podziel się swoimi doświadczeniami. Zainspiruj innych i posłuchaj mów przygotowanych przez naszych klubowiczów.

Serdecznie zapraszamy!
Ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala 110 ).

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 😉

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂