mountain-goats-1156056__180

 

Spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters.

W Naszym życiu pojawiają się momenty prawdy. Czyli sytuacje, które kształtują Nasz charakter. Trzeba podjąć trudną decyzję, od której zależeć będzie dalsze Nasze życie. Prawie zawsze, w takich przypadkach towarzyszy stres i uciekający czas.

Dlaczego w takich sytuacjach jedni radzą sobie lepiej od innych osób? Czym to jest spowodowane? Przyjdź i podziel się swoimi doświadczeniami. Posłuchaj mów przygotowanych i…może przeżyjesz swój moment prawdy?

Moment prawdy dotyczy każdego z Nas. Może to być sytuacja zagrażajaca utratę życia. Albo poprostu rozmowa kwalifikacyjna, czy ocena Twojej pracy.

Z racji tematu spotkania postanowilismy wykorzystać “Moment Prawdy” do oceny Naszego klubu. Dlatego w drugiej części, (około 20-30 minut) odbędzie się ewaluacja klubu przez wszystkim obecnych na spotkaniu (zarówno członków, jak i gości). Każdy będzie mógł się wypowiedzieć dając plusy i/lub minusy. Piotr Ziemski poprowadzi tę część. Zbierze wszystkie pochwały, uwagi oraz propozycje ulepszeń by klub mógł badrziej sie rozwijać.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na bezpłatne spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters.

Ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala konferencyjna 110 ).

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 😉

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂