podatki2

 

“Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki”.

Na najbliższym spotkaniu będziemy mieć okazję dowiedzieć
się, co nieco o historii podatku dochodowego. Zastanowimy się, czy są podatki gorsze i lepsze. Czy w ogóle można je tak nazywać i czy zawsze chodzi tylko o pieniądze? A może podatki wcale nie są takie pewne?

 

Ostatnie spotkania klubu Silesia Toastmasters obfitowały w sporą dawkę śmiechu. Loteria, kawa czy herbata oraz konkurs mów humorystycznych sprzyjały dobrej zabawie. Tym razem będzie temat z ciężkiego kalibru. Bowiem podatek nie kojarzy Nam się zbyt dobrze. A może powinien? Albo inaczej, czy jest on w ogóle potrzebny?

Przyjdź i podziel się swoimi doświadczeniami. Zainspiruj innych i posłuchaj mów przygotowanych przez Naszych klubowiczów.

Debiutującym gospodarzem spotkania będzie Tomasz Brzezina, który jest zwolennikiem likwidacji podatku dochodowego.

Serdecznie zapraszamy!
Ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala konferencyjna 110 ).

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 😉

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂