spozniony (2)

 

Znowu uciekł ci autobus, albo musisz łamać wszystkie przepisy drogowe, by zdążyć na umówioną porę? Jeśli ciągle zdarza Ci się wychodzić zbyt późno, koniecznie przyjdź na czas na najbliższe spotkanie klubu Toastmasters. Jeśli stoisz po drugiej stronie i ciągle musisz na kogoś czekać, również nie powinno cię zabraknąć. Jak sobie radzić ze spóźnianiem i jak reagować na spóźnialskich? Postaramy się dojść do zalążków powstawania tej maniery i przełamać ją raz na zawsze.

Przyjdź i podziel się swoimi doświadczeniami. Zainspiruj innych i posłuchaj mów przygotowanych przez naszych klubowiczów.

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Bednarz. Tym razem w innym miejscu niż dotychczas. Mianowicie ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala 110 )

Serdecznie zapraszamy!

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 13,5 tys. klubów na świecie i ponad 280 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 😉

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party, spotykamy się jak zawsze przy ulicy Placu Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂