DSC01479

 

Nadeszły długo wyczekiwane wakacje. Wreszcie jest słonecznie i ciepło. Dla wielu z Nas, to wymarzony czas na odpoczynek. Dla innych, jest nieco za gorąco i spędzają lato na Spitsbergenie. Innym zaś, jest za zimno i lecą do ciepłych krajów. A jak Wy spędzacie wakacje? Co Was najbardziej cieszy? Co najbardziej relaksuje? Porozmawiamy o tym już na najbliższym spotkaniu Silesia Toastmasters

Przyjdź i podziel się swoimi doświadczeniami. Zainspiruj innych i posłuchaj mów przygotowanych przez naszych klubowiczów.

Spotkanie poprowadzi Tomasz Łuczak, który lubi wypoczywać w górach, na równinach, nad wodą, na wodzie… Czyli wszędzie gdzie się da.

Pamiętajcie, że tego dnia widzimy się również na ulicy Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala 110 ). Nadal testujemy nową lokalizację.

Serdecznie zapraszamy!

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 😉

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party, spotykamy się jak zawsze przy ulicy Placu Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂