TEATR_0

 

Już niebawem wydarzenie, które w istotny sposób odbiegać będzie od przyjętego schematu spotkań Toastmasters. Nie uświadczysz, drogi uczestniku, typowych mów i ewaluacji. Jak zatem będzie? Nietypowo, spontanicznie i radośnie 🙂

Cóż z tego, jeśli naszą mowę ubierzemy w najbardziej nawet wysublimowane i trafiające w sedno zdania i frazy. Jeżeli jej słuchacze będą mieli problem z jej usłyszeniem, a jednostajność wypowiedzi wprawi ich w stupor. To, jak takim sytuacjom zapobiegać, pokaże nam Alicja Lizurej w swoim warsztacie z emisji głosu.

Gdzie tu jednak miejsce na improwizację? Pojawi się ona także. W dawkach znacznie przekraczających standardowe. Dlaczego? Gdyż jest często krwiobiegiem naszej wypowiedzi. Niespodziewane pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej? Trudna rozmowa z partnerem? Skomplikowane negocjacje biznesowe? To tylko przykłady sytuacji, w których chwalebna sztuka improwizacji jest kluczem do naszego sukcesu.

Warsztat z odpowiadania na gorące pytania przeprowadzi Tomasz Wrzeszczyński. Następnie będzie okazja, by przetestować zdobyte umiejętności podczas rozlicznych pytań oraz gier improwizacyjnych.

To ekstraordynaryjne spotkanie poprowadzi Piotr Ziemski – wieloletni członek Silesia Toastmasters, mówca i lider zaawansowany. Zawodowo sprzedawca i trener. Umiejętności retoryczne i liderskie jak najczęściej przekłada na praktykę. Częstokroć w jak najbardziej niespodziewanych sytuacjach.

Do zobaczenia i usłyszenia na ulicy Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala 110 ).

Serdecznie zapraszamy!

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 😉

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂