fasola

 

Czy pamiętacie radość z pierwszego balona? Pierwszej gałki lodów? Pierwszej rurki w bitą śmietaną czy waty cukrowej? Ach… To były czasy 🙂

A dziś? Każdy biegnie, bo inni biegną. Oczekuje się od nas powagi, wyników nie zwracając uwagi na drugiego człowieka i piękno tego świata. A gdyby tak uwolnić się od tempa życia pędzącego? Gdyby tak zatrzymać się i znów stać się dzieckiem? Dużym dzieckiem?

Czy będąc dorosłym potrafimy się cieszyć życiem tak jak z dziecięcych lat? Każdym promieniem słońca? Powiewem wiatru? Śpiewem ptaków? Czerpać radość z miejsca, w którym znajdujemy się tu i teraz?

 

Zapraszamy na spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters, którego gospodarzem będzie Paweł Ślimok, bywający nie raz…

Mędrcem służącym dobrą sentencją.
Mnichem pokrzepiającym utrudzonych.
Rycerzem strzegącym pierwotnych wartości.

A to wszystko przy akompaniamencie wspaniałej atmosferze zamków i pałaców. To jego świat, w którym dobrze się bawi 🙂

Serdecznie wszystkich zapraszamy na bezpłatne spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters.

Ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala konferencyjna 110 ) w godzinach 18:15 – 21:15

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. ?