exceptional

 

Spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters

Co to znaczy być wyjątkowym? Żyjemy w czasach, kiedy oczekuje się, że każdy z nas stanie się „kimś”. Wyróżni się z tłumu, będzie prowadził wyjątkowe życie. Reklamy oferują wyjątkowe oferty, spersonalizowane usługi dla wyjątkowego klienta. Czy musimy stać się wyjątkowi, żeby być szczęśliwi, a może z natury każdy z nas jest wyjątkowy?

Na najbliższym spotkaniu postaramy się porozmawiać o tym, co oznacza bycie wyjątkowym i czy każdy z nas ma potrzebę takim być. To też okazja do refleksji nad poczuciem satysfakcji z naszego życia. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu i zapoznaniu się z ideą klubu mówców i liderów.

Najbliższe spotkanie poprowadzi Łukasz Stasiak. Będzie to jego debiut w roli Toastmastera. Łukasz jest początkującym mówcą i od czasu do czasu stara się wykorzystywać zdolności przemawiania w pracy 😉

Przyjdź i podziel się swoimi doświadczeniami. Posłuchaj mów przygotowanych.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na bezpłatne spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters.

Ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala konferencyjna 110 ).

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 🙂

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂