teatr_0

 

W tym roku wystartowaliśmy już z warsztatami dla organizacji pozarządowych pt. „ Silesia Toastmasters dla NGO”. Były dwie edycje, a trzecia zaplanowana jest na jesień.

Natomiast przyszedł teraz czas na długo wyczekiwaną „Scenę Zaawansowaną”. Czyli kolejny nowy projekt klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters. Mówiło się o nim już od pewnego czasu w kuluarach. Jest to jakby specjalny dodatek do Naszych cotygodniowych spotkań. Dlatego nie każdy będzie miał do niej dostęp.

Scena Zaawansowana to miejsce ćwiczeń w doborowym towarzystwie. Tutaj praktyka sprawdza teorię. Jeżeli chcesz być lepszym mówcą, liderem to nie może Cię zabraknąć. Bo 1,5-2 godziny regularnych ćwiczeń nad wybraną kompetencją, zdziałają cuda. To zdecydowanie coś więcej, niż typowe Toastmasterowe spotkanie.

Pierwsza odsłona już w lipcu. Tak, to w tym miesiącu. Kiedy dokładnie? Jakieś szczegóły? Przyjdź na najbliższe spotkanie i dowiedz się więcej o tym projekcie. Porozmawiamy o szczegółach Sceny Zaawansowanej oraz poznasz dokładny lipcowy termin startu tego projektu. Chcesz się zapisać by mieć pewność, że będzie dla Ciebie miejsce? Tak, to przyjdź na spotkanie.

Toastmasterem wieczoru będzie Andrew McKenzy. Pomysłodawca Sceny Zaawansowanej na Śląskiej ziemi oraz człowiek, który ma to coś 🙂

Serdecznie wszystkich zapraszamy na bezpłatne spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters.

Ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska (1 piętro/ sala konferencyjna 110) w godzinach 18:15 – 21:15

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. ?