fotopaczkowanie

 

 

Pewnie każdy z nas lubi być na dobrej i ciekawej imprezie. Pytanie, czy każdy z nas wie, gdzie taką imprezę znaleźć? Jak ją zorganizować? Na spotkaniu dowiecie się o pewnej tradycji. O pewnej przygodzie, która zwie się “Pączkowanie”. Odbywa się cyklicznie i nie w tłusty czwartek. Wiele rodzin potrafi przyjść i bawić się na takim nietypowym wydarzeniu. Co tam się dzieje? Jak to się odbywa?
 
 
Przyjdźcie i sami sprawdźcie. Barbara Zarek będzie Toastmasterem najbliższego spotkania. “Pączkowanie ” – to jej przygoda. Postara się z niej wyłuskać to, na co powinniśmy zwrócić uwagę przy organizowaniu tego typu imprez. Przyjdź i zanurz się w Toastmasterowej atmosferze. Być może i Tobie przyjdzie ochota, by zorganizować jakieś, nietypowe spotkanie…
 
 
 
Serdecznie wszystkich zapraszamy na bezpłatne spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters.
 
Ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala konferencyjna 110 ) w godzinach 18:15 – 21:15
 
Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!
 
Czym jest Toastmasters?
 
Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.
 
Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.
 
Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?
 
Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.
 
Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.
 
Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.
 
Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. ?