banery
Nasza przestrzeń publiczna wrzeszczy tysiącami banerów i banerków zawieszonych w każdym możliwym miejscu. Billboardy zasłaniają najpiękniejsze widoki, a gdyby przyjrzeć się chaotycznej zabudowie miast, nasuną się pytania: kto na to pozwolił i z jakiego powodu sobie to robimy?!
O tym dlaczego przestrzeń publiczna powinna zacząć nas obchodzić na najbliższym spotkaniu opowie Barbara Kaźmierczak, członek klubu Silesia Toastmasters.
Na zdjęciu widać Plac Piastów w Gliwicach, główne centrum przesiadkowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta.

Czym jest Toastmasters?
Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?

Spotkanie klubu jest BEZPŁATNE i dostępne dla gości.

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!