Prawda czy Fałsz to spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters inne niż wszystkie.
Bowiem skupimy się na historiach oraz powiemy sobie, jakie kawały robili ludzie na całym świecie z okazji prima aprilis?
I do czego mogą prowadzić żarty 1 kwietnia.
W różnych krajach świata prima aprilis ma różne nazwy – w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Nowej Zelandii i RPA to wspomniany April Fools’ Day, w Szkocji „Dzień Polowania na Głupka” (Hunt the gowk Day), a w Portugalii „Dzień Kłamcy” (Dia da Mentira).
Na spotkaniu będzie okazja do sprawdzenia się w wykrywaniu nieprawdy. Jak i w ich ukrywaniu. Bowiem Prima Aprilis polega na celowym wprowadzaniu w błąd i nabieraniu innych, w taki sposób, by uwierzyli w coś nieprawdziwego. Kto zatem zostanie najlepszym detektywem i wykryje nieprawidłowości? A kto najwięcej osób nabierze? O tym przekonamy się w najbliższy czwartek.
Spotkanie poprowadzi człowiek, który dał się parę razy nabrać w Prima Aprillis. Jak i również potrafił się odgryźć. Choć jednego „psikusa” pamięta do dziś. Początkowo nie było mu do śmiechu, a obecnie uśmiecha się na samą myśl o tym. Teraz ma jeszcze większy dystans do wielu kwestii. Być może zdradzi Nam co to takiego było…
? Kiedy: 01.04.2021
⌚️ Godzina: 18:15
? Online

?Stałymi elementami naszych spotkań są:
☑️ mowy przygotowane na dowolne tematy, które pozwalają mówcom ćwiczyć umiejętności w zakresie przemówień publicznych;
☑️ Konkurs na najlepszą mowę improwizowaną (odpowiedź na nieznane wcześniej tzw. gorące pytanie”), który pozwala jego uczestnikom ćwiczyć umiejętność sensownego budowania wypowiedzi w warunkach stresowych;
☑️ Udzielanie informacji zwrotnej, w formie ocen mówców oraz osób pełniących na spotkaniu określone funkcje, które wspierają dalszy rozwój umiejętności.

? Więcej o spotkaniach naszego klubu znajdziesz na naszym profilu: https://www.facebook.com/SilesiaToastmasters/

? Zapraszamy również do naszej grupy na fb: https://www.facebook.com/groups/194645444037125/

Link do logowania na zoom: https://us02web.zoom.us/j/85821660747