☑️ Okres wiosenno-letni to czas planowania naszych urlopów i wyjazdów wakacyjnych. Jedni skrupulatnie szukają idealnego miejsca noclegowego, zaś drugi pozwalają ponieść się chwilowej inspiracji.
☑️Niektórzy wiedzą co, gdzie, kiedy i po co. Inni wolą nie wybiegać zbyt daleko w przyszłość i na miejscu docelowym decydują, czy iść dalej lub pozostać w nim na kilka dłuższych chwil. Są tacy, którzy mają tony walizek i są też tacy, którym wystarczy plecak z niezbędnymi rzeczami. Ilu ludzi, tyle podejść.
☑️Pojawia się zasadnicze pytanie – czy jestem podróżnikiem lub turystą?
A może unikalną mieszanką jednego i drugiego, by poprzez swój niezwykły sposób patrzenia na otaczający świat inspirować innych, by uczynili podobnie?
☑️Jeśli chcesz dowiedzieć się kim jesteś – podróżnikiem czy turystą lub mieszanką obydwóch – to zapraszamy na kolejne spotkanie klubu Silesia Toastmasters, którego gospodarzem będzie Paweł Ślimok.

Kim jest Paweł?
To introwertyk, który dzieli się swoją wiedzą, by inni mogli się rozwijać i skłaniać do refleksji. Od 6 lat żyje na wyższym poziomie świadomości. Zawodowo związany z administracją i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dla urozmaicenia romansuje z coachingiem i prowadzeniem szkoleń. Odpoczywa w towarzystwie zamków, pałaców i zieleni. Gdy pogoda nie sprzyja chętnie ogląda filmy, słucha muzyki i czasem poczytać książkę. Lubi usiąść i pomyśleć o istocie życia. Nie stroni od relacji z innymi i chętnie angażuje się w rozmowę, jeśli uzna temat wart uwagi. Człowiek o wielu twarzach, który sam mówi o sobie, że jest szaleństwem ubranym z spokój i opanowanie”.
? Toastmasters jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.
? Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.
? Każde spotkanie to świetna atmosfera, pozytywni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?
? Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!
Spotkanie klubu:
Nowy Dekameron
ul. 3 Maja 19, 40-095 Katowice, Polska
Zapraszamy serdecznie!!!