Uwaga, zmiana!
Wyjątkowo spotykamy się w poniedziałek, 21 czerwca o 19:00.
Będzie to nietypowe spotkanie. W jego trakcie odbędą się warsztaty, w trakcie których będziemy mieli okazji ocenić działalność klubu.

Wnioski z warsztatów będą wskazówką dla zarządu w kolejnej kadencji.

Celem warsztatów jest wskazanie mocnych stron Naszego klubu jak i takich, które możemy jeszcze poprawić. Podstawą tego warsztatu jest wypełnienie ankiety przez członków klubu, a następnie analiza uwag i przygotowanie wniosków.

W Naszym życiu pojawiają się momenty prawdy. Czyli sytuacje, które kształtują Nasz charakter. Trzeba podjąć trudną decyzję, od której zależeć będzie dalsze Nasze życie. Prawie zawsze w takich przypadkach towarzyszy stres i uciekający czas.

Dlaczego w takich sytuacjach jedni radzą sobie lepiej od innych osób? Czym to jest spowodowane? Przyjdź i podziel się swoimi doświadczeniami. Posłuchaj mów przygotowanych i…może przeżyjesz swój prawdy?

Moment prawdy dotyczy każdego z Nas. Może to być sytuacja zagrażająca utratę życia. Albo po prostu rozmowa kwalifikacyjna, czy ocena Twojej pracy.

Z racji tematu spotkania postanowiliśmy wykorzystać “Moment Prawdy” do oceny Naszego klubu. Dlatego w drugiej części, (około 60-90 minut) odbędzie się ewaluacja klubu przez wszystkich obecnych na spotkaniu (zarówno członków, jak i gości). Każdy będzie mógł się wypowiedzieć dając plusy i/lub minusy.
Andrzej Rataj poprowadzi tę część. Zbierze wszystkie pochwały, uwagi oraz propozycje ulepszeń, by klub mógł bardziej rozwijać się.

?Stałymi elementami naszych spotkań są:
☑️ mowy przygotowane na dowolne tematy, które pozwalają mówcom ćwiczyć umiejętności w zakresie przemówień publicznych;
☑️ Konkurs na najlepszą mowę improwizowaną (odpowiedź na nieznane wcześniej tzw. gorące pytanie”), który pozwala jego uczestnikom ćwiczyć umiejętność sensownego budowania wypowiedzi w warunkach stresowych;
☑️ Udzielanie informacji zwrotnej, w formie ocen mówców oraz osób pełniących na spotkaniu określone funkcje, które wspierają dalszy rozwój umiejętności.

? Więcej o spotkaniach naszego klubu znajdziesz na naszym profilu: https://www.facebook.com/SilesiaToastmasters/

? Zapraszamy również do naszej grupy na fb: https://www.facebook.com/groups/194645444037125/

Link do logowania na zoom: https://us02web.zoom.us/j/85821660747