W dzisiejszym świecie pełnym najnowszych technologii, nie trudno być obciążonym informacjami. Co jakiś czas dźwięk powiadomienia w naszym telefonie skutecznie odciąga nas od pracy. Nowy mail, sms, post na facebooku, “lajki”, komentarze, nowe oferty pracy, przypomnienia z kalendarza itp. stały się nieodłączną częścią naszego życia.
W latach 2011-2013 zostało stworzonych ponad 90% wszystkich informacji, jakie kiedykolwiek powstały w Internecie (https://www.sciencedaily.com/rel…/2013/05/130522085217.htm).
W dobie pracy zdalnej, istnieje duże ryzyko bycia obciążonym informacjami. Może ona negatywnie wpływać na naszą produktywność w pracy, podejmowanie decyzji, stres i wiele innych czynników o których będziemy mogli usłyszeć na naszym kolejnym spotkaniu Toastmasters.
Toastmasterem wieczoru będzie Mateusz Wrona. Toastmaster z ponad 4 letnim stażem, były prezes klubu Silesia Toastmasters, aktualny wiceprezes ds. członkowskich.
Czym jest Toastmasters?
Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.
Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.
Każde spotkanie to świetna atmosfera, pozytywni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?
Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!
Spotkanie klubu:
Nowy Dekameron
ul. 3 Maja 19, 40-095 Katowice, Polska
Zapraszamy serdecznie!!!