? Wreszcie! Stało się! Jesteś częścią firmy, w której chciałeś pracować!
? Zaczynasz pracę. Jesteś silnie zmotywowany, by wykorzystać tkwiący w Tobie potencjał. Dołączasz do zespołu, w którym panuje atmosfera na jakiej ci zależało. Uczestniczysz w szkoleniu mówiącym o rolach w zespole i różnicach między grupą, a zespołem.
? Miesiące mijają. Po roku otrzymujesz awans na lidera zespołu, w którym dotychczas pracowałeś. Jesteś szczęśliwy. Koledzy i koleżanki w ogóle nie mają to Ciebie pretensji, bo wiedzą, że jesteś „spoko gościem” i szczerze Ci gratulują!
? W drodze powrotnej do domu analizujesz to, co się wydarzyło i uświadamiasz sobie, że niewiele wiesz, jak być liderem i przewodzić innymi.
✔️ Podczas najbliższego spotkania zapoznamy się z czterema stylami przewodzenia ludźmi, a zrobi to
nasz klubowy kolega – Paweł Ślimok.
✔️ Kim jest Paweł?
To introwertyk, który dzieli się swoją wiedzą, by inni mogli się rozwijać i skłaniać do refleksji. Od 6 lat żyje na wyższym poziomie świadomości. Zawodowo związany z administracją i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dla urozmaicenia romansuje z coachingiem i prowadzeniem szkoleń. Odpoczywa
w towarzystwie zamków, pałaców i zieleni. Gdy pogoda nie sprzyja chętnie ogląda filmy, słucha muzyki i czasem poczyta książkę. Lubi usiąść i pomyśleć o istocie życia. Nie stroni od relacji z innymi i chętnie angażuje się w rozmowę, jeśli uzna temat wart uwagi. Człowiek o wielu twarzach, który sam mówi o sobie, że jest „szaleństwem ubranym w spokój i opanowanie”.