Każdy statek dobija do portu i zrzuca swoją kotwicę. Nieraz bywa, że zrzuci ją kilka lub kilkanaście razy. Dużo zależy od tego, gdzie kapitan statku ma dotrzeć.
Raz dobije do portu, gdzie potrzebują profesjonalistów. Za drugim, trafi do ludzi, by zapewnić bezpieczeństwo i stabilizację. Innym razem pobudzi kreatywność i przedsiębiorczość czy też autonomię i niezależność.
Zdarzy się, że wspomoże innych i ich styl życia. Kto wie, być może wzbudzi ducha przywódcy i wezwie do podjęcia wyzwania u tych, którzy tego potrzebują.
Ta historia nie jest wyimaginowaną rzeczywistością, lecz życiem, które toczy się wokół nas.
Każdy z nas jest kapitanem statku czyli swojego życia. Porty to nic innego jak miejsca, ludzie i sytuacje, przy których zrzucamy swą kotwicę. Po co? Bo nasz osobisty kompas, jak u kapitana Jacka Sparrowa, wskazuje kierunki do TEGO, czego potrzebujemy i byśmy zrozumieli coś, co jest nam potrzebne. Niezależnie, czy to w życiu osobistym, czy zawodowym.
Kapitanem naszego czwartkowego rejsu będzie Paweł Ślimok, który zaprasza na pokład swojego statku, gdzie zapozna nas z kotwicami kariery (i nie tylko).
Zbiórka punktualnie o 18.15.
Wypływamy o 18.30.
Do zobaczenia!
Ahoj!
? Kiedy: 15.04.2021
⌚️ Godzina: 18:15
? Online