Stagnacja. Bezruch. Bezsens. Nicość. Brak.
W naszym życiu zdarzają się okresy, kiedy na nic nie mamy siły. Życie przemyka obok nas. Czujemy, że potrzebujemy impulsu, by znów poczuć zapał do działania. Myślimy sobie “chce inspiracji” i zaczynamy jej szukać. Jeden ją odnajdzie, drugi nadal pozostanie z niczym. Myślisz sobie “Wyjadę na miasto. Tam na pewno ją znajdę”. Jedziesz i znów nic. Przypominasz sobie znanego mówcę  i cicho mówisz “To będzie to!”. Co się dzieje? Znów nic z tego. Poirytowani, zmęczeni, źli na siebie i na cały świat wracamy do domu. Jeszcze jeden zakręt i będziesz w domu. Skręcasz, a podmuch wiatru rzuca na w Twoją stronę ulotkę i…”
Jeśli chcesz usłyszeć, jaki koniec ma ta historia, to koniecznie przyjdź na spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters. Gospodarzem spotkania będzie Paweł Ślimok, który chętnie podzieli się z Tobą zakończeniem historyjki i być może czymś więcej.
Paweł to introwertyk, który dzieli się swoją wiedzą, by inni mogli się rozwijać. Od 6 lat żyje na wyższym poziomie świadomości. Zawodowo związany z administracją i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dla urozmaicenia romansuje z coachingiem i prowadzeniem szkoleń. Odpoczywa w towarzystwie zamków, pałaców i zieleni. Gdy pogoda nie sprzyja, chętnie ogląda filmy, słucha muzyki i czasem poczyta książkę. Lubi usiąść i pomyśleć o istocie życia. Nie stroni od relacji z innymi i chętnie angażuje się w rozmowę, jeśli uzna temat wart uwagi. Człowiek o wielu twarzach, który sam mówi o sobie, że jest szaleństwem ubranym z spokój i opanowanie.
? Toastmasters jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.
? Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.
? Każde spotkanie to świetna atmosfera, pozytywni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?
? Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!
Spotkanie klubu:
Centrum Organizacji Pozarządowych
Katowice, ul. Kopernika 14
Zapraszamy serdecznie!!!