Gdy rozpoczynaliśmy mijającą już kadencję zarządu naszego klubu, chyba nie do końca spodziewaliśmy się jaki ona przybierze kształt.
Przede wszystkim to, że warunki spowodują, iż trwale przeniesiemy się do świata spotkań online. I że zwyczajowe kiedyś spotkania na żywo staną się raczej wyjątkiem niż regułą.
To, co w zeszłym roku niektórym mogło wydać się prawdziwą katastrofą, nie stało się nią. Spotkania online dały nam nowe doświadczenia, kazały wyjść ze strefy komfortu, znaleźć inne niż dotychczas sposoby ekspresji scenicznej. Nawet teraz, kiedy wracamy do spotkań na żywo, będziemy z tych doświadczeń czerpać.
A jaki był ten rok? Na najbliższym, z logistycznej konieczności onlinowym spotkaniu zarząd podsumuje mijający, klubowy rok.
Poprowadzi je Piotr Ziemski. Konsultant, redaktor, copywriter i trener. Współtwórca takich projektów jak Festiwal Kultury Absurdalnej Absurdalia czy Rawa River Exploration Team. Od ośmiu lat członek organizacji Toastmasters International, mówca oraz lider zaawansowany (DTM), w latach 2015-2016 Area Director regionu śląskiego tej organizacji. Współtworzy także alternatywną i interaktywną Grupę Forum. Od 1 lipca 2020 roku prezes klubu Silesia Toastmasters.