W naszym życiu wchodzimy w różne role, które pomagają nam lepiej zachować się wśród konkretnych ludzi i otoczenia. W domu jesteśmy matkami, ojcami, córkami i synami. W szkole lub na studiach uczniem albo studentem. W innych – rowerzystami, przechodniami, klientami, petentami czy kolegami i koleżankami. Jest tego mnóstwo!

Oczywiście nie może zabraknąć jednego środowiska, w którym spędzamy 1/3 czasu w ciągu dnia – zawodowego. Tu jesteśmy asystentami, specjalistami, managerami czy szefami. Razem tworzymy wzajemnie uzupełniający się zespół, gdzie każdy posiada unikalne umiejętności i doskonale odnajduje się w powierzonym zadaniu.

Zaciekawieni, jakie role możemy pełnić w zespole?

Jeśli tak, to zapraszamy na spotkanie 4 lutego, kiedy to będziemy mogli zapoznać się z ośmioma rolami, jakie pełnimy w zespole.

Naszym przewodnikiem po rolach w zespole będzie Paweł Ślimok.

Kim jest Paweł?

To introwertyk, który dzieli się swoją wiedzą, by inni mogli się rozwijać i skłaniać do refleksji. Od 6 lat żyje na wyższym poziomie świadomości. Zawodowo związany z administracją i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dla urozmaicenia romansuje z coachingiem i prowadzeniem szkoleń. Odpoczywa w towarzystwie zamków, pałaców i zieleni. Gdy pogoda nie sprzyja chętnie ogląda filmy, słucha muzyki i czasem poczyta książkę. Lubi usiąść i pomyśleć o istocie życia. Nie stroni od relacji z innymi i chętnie angażuje się w rozmowę, jeśli uzna temat za wart uwagi. Człowiek o wielu twarzach, który sam mówi o sobie, że jest „szaleństwem ubranym w spokój i opanowanie”.