Pytania towarzyszą naszym klubowiczom na każdym toastmasterowym cotygodniowym wydarzeniu. Czy to rozgrzewkowe „Pytanie dnia”, pozwalające się wypowiedzieć każdemu uczestnikowi spotkania, czy stanowiące wyzwanie „Gorące pytanie”, które nawet doświadczonego Mówcę może przyprawić o zawrót głowy. Czasem Mówcy rozpoczynają przemówienie przykuwającym uwagę pytaniem, a innym razem mowa zostaje dramatycznie zakończona pytaniem retorycznym, na które odpowiedź każdy ze słuchaczy odkrywa we własnym wnętrzu.

Tego wszystkiego nie zabraknie również na tym wydarzeniu.

Ale… jak skutecznie zadawać pytania?

“Mam sześciu niezawodnych służących – nauczyli mnie wszystkiego, co wiem. Nazywają się: Co, Dlaczego, Kiedy, Jak, Gdzie i Kto.” Rudyard Kipling – autor „Księgi Dżungli”

Zafascynowana tym cytatem, nasza Toastmasterka Wieczoru Bożena Kropiwiec postanowiła wziąć w krzyżowy ogień pytań… same pytania. Na tym spotkaniu przypomnimy sobie, jak kluczowe jest zadawanie pytań w procesie komunikacji oraz w procesie uczenia się. Poprzez krótki warsztat, urozmaicony kreatywną grą i burzą mózgów dowiemy się, jak możemy się rozwijać, poprzez zadawanie pytań.

Na tym spotkaniu nie ma głupich pytań!

————————————–

Toastmaster Wieczoru:

Bożena Kropiwiec

Wiceprezes ds. Edukacji w klubie Silesia Toastmasters, gdzie dba o rozwój klubowiczów i sprawuje opiekę nad programem mentorskim. Z powodzeniem łączy umiejętności analityczne z komunikatywnością i otwartością. Zawodowo pracuje w dziale administracji, a prywatnie zgłębia tajniki przemawiania i przywództwa, przeważnie z kotem na kolanach.

————————————–

? 13.01.2022

⌚️ 18:15

? Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Mikołaja Kopernika 14, Katowice