„Spójrz na tę sytuację z innego punktu widzenia” – jak często słyszysz to zdanie?

A co powiesz na poznanie sposobu, który dosłownie sprawi, że zaczniesz patrzyć na świat z innych perspektyw?

Pozycje percepcyjne to jedno ze skuteczniejszych narzędzi NLP w relacjach z innymi ludźmi. Dzięki niemu zyskasz możliwość wcielenia się w różne punkty widzenia, otrzymując tym samym klucz do rozwiązywania konfliktów. Odkryjesz nowe zasoby, kreatywnie radząc sobie z problemami i wychodząc poza schemat wyłącznie Twojej perspektywy. Zdobędziesz nowe spojrzenie na każdą sytuację w Twoim życiu.

Czy zdarzyło Ci się, że kłóciłeś się z bliską Ci osobą tak całkowicie skupiony na Twoim punkcie widzenia, że z trudem było Ci przyjąć to, co ona chce Ci powiedzieć? Większość konfliktów wynika z braku umiejętności „wejścia w skórę” i w rolę innej osoby. Zdarza się, że ludzie są zbyt przywiązani do jednego, ograniczonego sposobu patrzenia na rzeczywistość, przez co mogą częściej powstawać między nimi konflikty.

Między innymi, tym zajmiemy się podczas trzeciego „spotkania z NLP”, czyli metodą pozycji percepcyjnych, podczas którego poznasz i doświadczysz 3 punktów widzenia na wybraną sytuację.

Poniżej przedstawiamy terminy i tematykę spotkań, które już się odbyły i które są przed nami:

10 marca – „Modelowanie”

31 marca – „Przeramowanie”

– 21 kwietnia – „Pozycje percepcyjne”

– 12 maja – „Poziomy logiczne”

Jeśli któryś z powyższych tematów zainteresował Cię, to otwórz kalendarz i wpisz datę oraz godzinę. Liczymy, że w tym dniu będziemy mogli spotkać się, chwilę porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej w temacie spotkania, wysłuchać mówców i ewaluacji, i wziąć udział w warsztacie.

————————————–

Toastmaster Wieczoru:

Paweł Ślimok

Kim jest Paweł? Bez obaw! Niebawem uchylimy rąbka tajemnicy.

————————————–

? 21.04.2022

⌚️ 18:15

? Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Mikołaja Kopernika 14, Katowice