„W naturze znajduje się wszystko, czego człowiek potrzebuje do osiągnięcia stanu równowagi i spokoju. Shinrin-yoku uczy, jak obcować z przyrodą tak, by wyciszyć myśli, wzmóc koncentrację, poprawić kondycję fizyczną, a przede wszystkim odzyskać radość i witalność.” – Hector Garcia, Francesc Miralles.Na najbliższym spotkaniu usłyszymy o dobroczynnych właściwościach płynących z kontaktu z przyrodą, różnicach mieszkania w mieście i na wsi oraz co robić, a czego unikać będąc wśród natury.

————————————–

Toastmaster wieczoru

Paweł Ślimok

Paweł to wyczulony na piękno, poszukujący równowagi we wszystkim, uparty jak osioł, a zarazem powściągliwy, opanowany, życzliwy i uprzejmy człowiek. Lubi uciec w towarzystwo zamków, pałaców i parków. Miłośnik filmów DVD. Czyta książki o rozwoju osobistym, duchowym, stylach życia i osobowościach. Ciągle dąży do podwyższania standardów życia. Zawodowo zajmuje się poszukiwaniem odpowiednich ludzi na odpowiednie miejsce pracy.

———————

? 21.07.2022
⌚️ 18:15
? Wieża spadochronowa w Katowicach lub w przypadku złej pogody — Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Mikołaja Kopernika 14, Katowice