Bardzo często zdarza się, że chcemy gdzieś pojechać, ale znajdujemy wiele wymówek i w końcu zostajemy w domu. W dobie szalejącego wirusa po raz pierwszy mieliśmy okazję doświadczyć tego, co to znaczy brak możliwości jakiegokolwiek podróżowania. Zamknięci w czterech ścianach mogliśmy tylko pomarzyć o tych czasach kiedy można było swobodnie przekraczać granice naszego kraju, wsiąść w samolot i wyruszyć w nieznane.

Niektórzy z nas zdali sobie sprawę, jak bardzo nie potrafią funkcjonować siedząc cały czas w jednym miejscu. Są tacy, którzy powiedzieli sobie, że jak tylko z powrotem będzie można się swobodnie przemieszczać, to już nie będą znajdować żadnych wymówek. Wirus uświadomił nam, jak wiele mogliśmy stracić.

Dlaczego nie warto odkładać podróży na później? Dlaczego w ogóle warto podróżować? Na te pytania postara się Wam odpowiedzieć Toastmaster wieczoru Marek Bojarski.

Marek uwielbia odwiedzać nowe miejsca. Jest pasjonatem dobrej architektury. Mógłby godzinami oprowadzać po miejscach, które zna. Jest zapalonym górskim turystą. Niestraszne mu są szczeliny lodowe, wysokie przepaście, pustynie czy głębiny morskie. Jak tylko ma wolną chwilę, jedzie odkrywać nowe lądy, poznawać nowych ludzi i przywozi kolejne pomysły kulinarne.

——————————————————————–

? Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji,
to jest to miejsce dla Ciebie!

?Stałymi elementami naszych spotkań są:
☑️ mowy przygotowane na dowolne tematy, które pozwalają mówcom ćwiczyć umiejętności w zakresie przemówień publicznych;
☑️ Konkurs na najlepszą mowę improwizowaną (odpowiedź na nieznane wcześniej tzw. gorące pytanie”), który pozwala jego uczestnikom ćwiczyć umiejętność sensownego budowania wypowiedzi w warunkach stresowych;
☑️ Udzielanie informacji zwrotnej, w formie ocen mówców oraz osób pełniących na spotkaniu określone funkcje, które wspierają dalszy rozwój umiejętności.

? Więcej o spotkaniach naszego klubu i organizacji Toastmasters znajdziesz na stronie: https://www.staging.silesia-toastmasters.pl/

? Zapraszamy również do naszej grupy na fb: https://www.facebook.com/groups/194645444037125/

Adres:
Drzwi zwane Koniem
ul. Warszawska 37
Katowice

 

Godzina 18:15 – 21:00

Zapraszamy!