Jedna, druga szkoła. Potem studia i dobrze płatne stanowisko w upatrzonej przez nas firmie. Znasz to, prawda?

 

Prosperujący kierunek studiów i masa ofert pracy zapewniających zadowalający zarobek. Brzmi pięknie, prawda?

 

Ale, ale… Masz przed sobą kilka wyzwań do zakwalifikowania się, bo na studiach liczy się odpowiednia ilość punktów i inne kryteria, zaś na spotkaniu rekrutacyjnym do pokonania dziesiątki innych chętnych na Twoje stanowisko.

 

Szczęśliwcy otrzymywali szansę dostania się na wymarzone kierunek. Inni, odprawieni zostali z kwitkiem. W staraniach o pracę przechodzisz kolejne etapy rekrutacji, aż tu nagle dziękują Ci za wzięcie w niej udziału. W chwili wychodzenia z firmy ktoś rozmawiając przez telefon mówi „Nie wierzę! Dostałem, dostałem tę pracę!”. Jak się czujesz? Przecież to mogłeś być TY!

 

Czym kierują się ludzie podejmujący decyzje o wyborze najlepszego z kandydatów/kandydatek?
Czy metody pomagające wybierać są godne zaufania?

Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na te i podobne pytania oraz ilustrujące je historie, zapraszamy Cię serdecznie na najbliższe spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters, które poprowadzi Paweł Stankowski, toastmaster wieczoru.

 

Paweł jest pasjonatem czytania i biegania. Miłośnik zgłębiania tego, jak działa świat, ludzie i ekonomia. Z wykształcenia jest psychologiem organizacji i pracy.

 

 

Czym jest Toastmasters?
Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, pozytywni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 🙂

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

 

Spotkanie klubu jest BEZPŁATNE i dostępne dla gości pod adresem –
ul. Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska
(1 piętro / sala konferencyjna 110) w godzinach 18:15 – 21:15.

 

Zapraszamy serdecznie!!!