strefa-centralna

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków klubu mówców i liderów Toastmasters na międzynarodowy konkurs mów wszelakich i ewaluacji w języku polskim i angielskim na poziomie regionalnym. O prawo do reprezentowania regionu na kolejnym etapie konkursu rywalizować będą przedstawiciele klubów Toastmasters z Katowic, Częstochowy, Bielska Białej i Wodzisławia Śląskiego. Osoby, które w etapie klubowym zajęły pierwsze i drugie miejsce w poszczególnych kategoriach.

Gościem specjalnym będzie trener mentalny i personalny Kamil Lizurej, który wystąpi dla nas dzięki współpracy z Klubem Przedsiębiorczościhttps://www.facebook.com/klubprzedsiebiorczosci/

Zapraszamy do udziału w tym inspirującym wydarzeniu. Będzie to wspaniała okazja do wysłuchania najlepszych mówców w naszym województwie, poznania czym jest Toastmasters i co trzeba zrobić by dołączyć do klubu. Będzie można także nawiązać nowe znajomości, wymienić wizytówkami i zainspirować się do działania.

Kiedy?
Sobota 17 marca 2018 r. start o godz. 12:00
Rejestrację uczestników zaczynamy o godz. 11:00

Gdzie?
Konkurs odbędzie się w klubokawiarni Strefa Centralna na Placu Sejmu Sląskiego 2 Katowice.
Po konkursie udamy się na After Party do Jazz Club Hipnoza również na Placu Sejmu Śląskiego 2 gdzie będzie można zjeść coś dobrego i napić się czegoś ciepłego.

Za ile?
Wstęp to tylko 15 zł/os. W cenie jest jedzenie 😉 będą kanapki, ciasto, kawa, herbata.

Dla kogo?
Dla wszystkich mieszkańców woj. śląskiego 🙂

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy:
https://goo.gl/forms/om0g0bJAEiLV9JGD3 do 15.03.2018

ZAPRASZAMY!!!