kasia-p

 

 

Zapraszamy wszystkich członków klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters na drugą odsłonę sceny zaawansowanej. Spotkanie ma charakter zamknięty i jest niedostępne dla gości. Wstęp tylko dla członków klubu Silesia Toastmasters.

Twój głos ma zasadniczy wpływ na słuchaczy. Jest połączeniem między Tobą, a publicznością. Żywy, ekscytujący będzie przyciągał i utrzymywał uwagę publiczności. Różnicując głośność, wysokość, tempo oraz ton w połączeniu z odpowiednio dobranymi przerwami, zaciekawisz publiczność. W interesujący sposób przekażesz treść, którą prezentujesz. Twój głos powinien odzwierciedlać to o czym mówisz.

Wszyscy mówcy powinni pracować nad rozwojem głosu, aby uatrakcyjniać wypowiedź i skupić uwagę słuchaczy. Dlatego w piątek 01.09.2017 tylko dla członków Silesia Toastmasters “Nasza” wokalistka ujawni tajniki pracy nad swoim głosem. Katarzyna Pruska przeprowadzi warsztaty z emisji głosu, a jej czujne ucho wyłapie, co robimy nie tak i podpowie jak to zmienić.

Co to takiego ta “Scena Zaawansowana”? To dodatkowe miejsce do ćwiczeń i przeznaczone wyłącznie dla członków klubu Silesia Toastmasters. To przestrzeń do poprawy, głównie jednej umiejętności na jednym spotkaniu. Nastawiona na to, czego potrzebują klubowicze w ilości większej niż dostępny czas na regularnym czwartkowym spotkaniu.

Kiedy ? 01.09.2017 o 18:15
Gdzie? W Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Kopernika 14 w Katowicach (przy placu Andrzeja)

Agenda najbliższego spotkania sceny zaawansowanej

Scena Zaawansowana 2 – Warsztaty z emisji głosu – skuteczne techniki posługiwania się głosem
Toastmaster – Andrzej Rataj

18:15 -18:20 Otwarcie spotkania
18:20 -18:30 Omówienie programu
18:30 -19:10 Warsztaty z emisji głosu – skuteczne techniki posługiwania się głosem Katarzyna Pruska
19:10 -19:20 Przerwa
19:20 -20:00 Warsztaty z emisji głosu – skuteczne techniki posługiwania się głosem część II Katarzyna Pruska
20:00 -20:20 Niespodzianka
20:20 -20:30 Zakończenie spotkania
20:30 -? After party w klubie Atmosfera

 

Jeżeli chcecie usłyszeć jak Kasia śpiewa to zapraszamy na nagranie z jej próby… tutaj

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?