role

 

Każdy z Nas pełni w swoim życiu różne role. Inne w domu, inne w pracy. Dobrze jest, gdy sami je wybieramy. Natomiast, co się dzieje, gdy są Nam narzucone? Czy możemy być wtedy sobą? Czy warto być w takich przypadkach sobą? A może powinniśmy grać rolę jaką Nam dano? Chyba, że… trzeba się przeciwstawić i nie dać sobie nic narzucić? Czy tak się jednak da?

 


Niby proste pytanie: Czy warto być sobą? A zamiast szybkiej odpowiedzi pojawiają się kolejne pytania. Chociaż prawdopodobnie w Twojej głowie nasuwa się, by powiedzieć tak, ale…To może trzeba ugryźć ten temat z drugiej strony? Zapytać, jakie role przyjmuję w życiu i czy w każdej z nich warto być sobą? A może trzeba powiedzieć NIE, bo istnieją sytuacje, w których warto być kimś innym niż się jest?

Co o tym myślisz? Jakie jest Twoje zdanie? Przyjdź i podziel się swoimi doświadczeniami. Posłuchaj mów przygotowanych i zanurz się w Toastmasterowej atmosferze.

Spotkanie poprowadzą wyjątkowo dwie osoby. Dwie kobiety – Katarzyna Krzeszowska i Claudia Bielas. O jakże wielu myślach. Jakże nierzadko różnym spojrzeniu na świat i tym, co się w Nim dzieje. Jedna ma dryg do fotografii, a druga zamiłowanie do gór. Jednak w ten czwartkowy wieczór staną na scenie razem. Spróbują wspólnie wydobyć z uczestników spotkania odpowiedź na pytania:, Jakie role przyjmujemy w życiu i czy warto być sobą?

Serdecznie wszystkich zapraszamy na bezpłatne spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters. Zapowiada się niezła zagwozdka…

Ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala konferencyjna 110 ).

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 😉

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂