spontanicznosc

 

Nowy rok, to często nowe postanowienia. Cele, plany i wizja lepszego jutra. Jak to jest, że wiele osób nie spełnia swych założeń? Gdzieś przymyka oko i dopuszczają odkładanie realizacji swoich postanowień na później. Tłumaczą się przy tym, że mają już dość narzuconych przez siebie kajdanów. Chcą żyć chwilą. Niby ma to sens. Lecz czy tacy ludzie na pewno  żyją tą chwilą?

 

 

Czy tylko tak im się wydaje? Może to jest spontaniczność? A może to to samo? I wreszcie… czy spontaniczność, to aby nie czasem wymówka przed realizacją planu? A może to jest właśnie plan? W każdym razie jest o czym rozmawiać. Początek roku to dobra okazja by wyznaczyć swoje cele. By zastanowić się nad zmianami. Dlatego na najbliższym spotkaniu zrobimy coś… odwrotnego. Mianowicie, porozmawiamy o spontaniczności. O nagłym impulsie, który niejednego owładnął.

Przyjdź i podziel się swoimi doświadczeniami. Niech czwartek 05.01.2017 będzie dla Ciebie spontaniczny. Niech doprowadzi Cię do grona mówców i liderów.

 

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy na bezpłatne spotkanie klubu mówców i liderów Silesia Toastmasters.

Ulica Wita Stwosza 7, 40-040 Katowice, Polska ( 1 piętro/ sala konferencyjna 110 ).

Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!

Czym jest Toastmasters?

Jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.

Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.

Każde spotkanie to świetna atmosfera, świetni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań 🙂

Spotkanie klubu jest bezpłatne i dostępne dla gości.

Przed budynkiem, w którym odbywają się spotkania, znajdują się miejsca parkingowe. Można wjechać również na prywatny parking za budynkiem. Na hasło Toastmasters, strażnik tego miejsca wpuści Nas bezpłatnie.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników na after party.

Osoby obejmujące role na spotkaniu, pamiętajcie aby zabrać ze sobą podręczniki. 🙂