Transformacja cyfrowa to proces wdrażania technologii cyfrowych przez przedsiębiorstwa. Chociaż trwa już od lat, to rok 2020 wstrząsnął
światową gospodarką i zmusił firmy do szybszej adaptacji nowoczesnych technologii. Wszelkie zmiany tego typu prowadzą nieodwrotnie do
niepewności wśród pracowników: inne oczekiwania wobec ich kompetencji  mogą – i prowadzą – do zmian kadrowych.

Jednak dlaczego nie spojrzeć na te zmiany inaczej? Nowe wymagania i oczekiwania pracodawców to również nowe szanse dla pracowników.

W zagadnienia cyfrowej transformacji wprowadzi nas znawca tematu, Piotr Pawełczyk.

Posiada on ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania – systemów bankowych, produkcyjnych, księgowych i innych. Aktualnie zaangażowany jest w projekt biznesowy w branży IT związany z produkcją rozwiązań i dostarczaniem usług wspierających transformację cyfrową w przedsiębiorstwach.

? Toastmasters jest to organizacja non-profit z prawie 100-letnią tradycją, posiadająca ponad 15,4 tys. klubów na świecie i ponad 332 tys. członków.
? Kluby Toastmasters to miejsce spotkań najróżniejszych ludzi z najróżniejszych środowisk, z różnym doświadczeniem życiowym, wykształceniem, w różnym wieku i o często odmiennych poglądach. Niesamowita mieszanka odmienności, którą łączy jeden cel – w przyjaznej atmosferze, poprzez obejmowanie ról w klubie, ze spotkania na spotkanie stawać się lepszym mówcą i naturalnym liderem.
? Każde spotkanie to świetna atmosfera, pozytywni ludzie, ogromna dawka praktycznej wiedzy – to właśnie są cechy charakterystyczne naszych spotkań ?
? Jeśli chcesz:
– poznać ciekawych ludzi,
– nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością,
– rozwinąć umiejętności liderskie, w tym efektywną komunikację, organizację czasu, budowanie zespołu,
– nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów,
– nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, przekonywania innych do swoich racji, prawidłowej postawy, gestykulacji i mowy cała, używania głosu,
– rozwinąć umiejętności efektywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej,
– wykształcić umiejętność improwizacji, to jest to miejsce dla Ciebie!
Spotkanie klubu:
Centrum Organizacji Pozarządowych
Katowice, ul. Kopernika 14
Zapraszamy serdecznie!!!